Запчастини. Замовлення

Відділ запасних частин Тойота Центр Запоріжжя з радістю запропонує Вам весь спектр оригінальних запасних частин виробництва TOYOTA за цінами, рекомендованими виробником. Запчастини, придбані у нас і встановлені на нашому сервісі, забезпечені гарантією заводу-виробника. Вона становить 12 місяців без обмеження пробігу. Також Ви завжди можете скористатися послугою замовлення рідкісних запасних частин. В наявності на складі є широкий асортимент запасних частин на всі моделі. Запасні частини, відсутні на нашому складі, доставляються протягом 3 -30 днів зі складів дилерської мережі або з Центрального європейського складу. Існує можливість експресспоставок.

Підбір запчастини здійснюється по електронному каталогу, де кожна деталь має свій номер. Для цього вам необхідно знати ідентифікаційний номер свого автомобіля. Він складається з комбінації 17 букв і цифр (наприклад JTNBE40K903115919) і знаходиться в технічному паспорті автомобіля. Для отримання більш докладної інформації радимо Вам зателефонувати за тел. (061) 222-14-46, або звернутися безпосередньо до автоцентру.

Компанія ТОВ «Восток Автомир» рада запропонувати взаємовигідну співпрацю магазинам, станціям технічного обслуговування, майстерням з кузовних ремонтів, корпоративним клієнтам, а також всім підприємствам, які займаються оптовою чи роздрібною торгівлею запасними частинами та аксесуарами до автомобілів марок Toyota і Lexus.

Телефон для довідок (061) 222-14-46

Вибір запасних частин до автомобіля справа досить відповідальна, оскільки від правильності вибору часом залежить наша безпека. Саме тому слід враховувати якість придбаних запасних частин, а також оригінальні вони чи ні. Безумовно, запасні частини, випущені під маркою всесвітньо відомого, зарекомендованого автовиробника, додають відчуття надійності і впевненості в безперебійної роботи Вашого автомобіля.

Оригинальные запчасти производятся на заводах Toyota Motor Corporation или на заводах-смежниках и проходят тщательный контроль специалистов Toyota. Также все запчасти и аксессуары дополнительно сертифицируются согласно законодательства Украины.

Виробник неоригінальних запчастин зазвичай невідомий. При цьому такими виробниками часто використовуються оригінальний каталожний номер запчастини і логотип «Toyota», а якість підробки може бути настільки високо, що за зовнішнім виглядом запчастина практично неможливо відрізнити від оригіналу. При установці такої запчастини на автомобіль можлива відмова не тільки даної запчастини, що само по собі вже веде до додаткових витрат на повторну її заміну, але і вихід з ладу інших, часто дуже важливих і дорогих вузлів і агрегатів автомобіля.

 

УВАГА: Використання неоригінальних запасних частин тягне за собою зниження експлуатаційних якостей, безпеки і довговічності автомобіля Toyota, і може спричинити за собою неможливість задоволення Ваших вимог по Гарантії.

 

Фахівці відділу продажу оригінальних запасних частин Тойота Центр Запоріжжя “Восток Автомир» завжди готові оперативно реагувати на будь-який запит, що стосується замовлення запчастини до автомобіля Toyota, незалежно від його моделі і року випуску.

У разі відсутності будь-якої позиції у нас на складі ми зможемо замовити її з центрального складу Toyota в Європі. Сучасне програмне забезпечення дозволяє максимально точно спрогнозувати її прибуття до нас. Термін поставки становить від 3 до 30 днів з моменту замовлення.

На всі запчастини, придбані у нас і встановлені на нашому сервісі, надається гарантія заводу-виготовлювача.

Ви можете отримати повну інформацію про вартість, наявність і термін поставки, запчастини Toyota що цікавить Вас, заповнивши форму замовлення запчастин
Як із вами зручніше зв'язатися?
1714724872708287
Сергій Ніколаєв
Керівник відділу продажу
litovcenko
Максим Литовченко
Консультант з продажу автомобілів
ostrauhov
Василь Остроухов
Консультант з продажу автомобілів
cernavskic
Андрій Чернявський
Консультант з продажу автомобілів
vasilenko
Микита Василенко
Консультант з продажу автомобілів Trade-In
artemenko
Любов Артеменко
Адміністратор залу
!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля