Оригінальні запчастини

Оригінальні запасні частини до автомобілів Toyota відповідають найсуворішим нормативам якості і стануть запорукою тривалої експлуатації вашого автомобіля Toyota.

Для того, щоб бути на 100% впевненими в своєму автомобілі, ми рекомендуємо використовувати оригінальні запасні частини Toyota. Всі оригінальні вузли та запасні частини Toyota схвалені до використання конструкторськими бюро, які створили ваш автомобіль.
Ці запчастини:

  • сконструйовані спеціально для вашого автомобіля;
  • відповідають строгим нормативам компанії «Тойота», що пред’являються до якості виконання і надійної експлуатації;
  • покриваються офіційною гарантією Toyota (мінімум на 12 місяців з дати установки);
  • встановлюються тільки спеціально підготовленими технічними працівниками.

Бездоганна репутація компанії «Тойота» в області якості має основу продуману конструкцію, бездоганне виконання і експлуатаційну надійність наших автомобілів. Ці ж принципи поширюються на наші оригінальні запасні частини. Вони виготовляються з якісних матеріалів і відповідно до таких же високих виробничих нормативів, які були застосовані до виробництва вузлів і агрегатів вашого автомобіля в процесі побудови. Крім того, ви завжди зможете покластися на нас ми гарантуємо оперативну доставку запасних частин і якісне технічне обслуговування.

Для безпечної і безпроблемної експлуатації вибирайте оригінальні запасні частини Toyota!

 

5772_1_1_19
Повітряний фільтр салону Toyota

Ніщо не може зрівнятися з насолодою свіжим повітрям, особливо в умовах все більшого зростання міст. Завдяки повітряним фільтрам салону Toyota відчуття свіжого повітря може стати нормою, оскільки вони відіграють життєво важливу роль в забезпеченні транспортного засобу чистим і очищеним повітрям цілий рік.

5299_1_1_337
Оригінальні акумуляторні батареї Toyota

Сучасний автомобіль Toyota демонструє кращі досягнення електронних систем, які роблять управління більш безпечним, більш легким і приємним. Все від супутникової навігації до Bluetooth, від систем допомоги при парковці до мультимедійних систем, вимагає надійного електроживлення.

5773_1_1_345
Лампи. Запали енергію

Лампи вашого автомобіля Toyota, що правильно функціонують, є невід’ємним елементом безпечного управління, особливо в нічний час.

5776_1_14
Оригінальні мастильні матеріали Toyota

Всі оригінальні мастильні матеріали Toyota відповідають найсуворішим вимогам з якості та мають відмінні експлуатаційні характеристики.

5774_1_50
Оригінальні щітки склоочисників Toyota

Під час подорожей для водія, зосередженого на дорозі, і для пасажира, який насолоджується пейзажами, кристально чисте скло це не розкіш, а невід’ємна необхідність при експлуатації автомобіля.

5775_1_1_137
Гальмівні диски і колодки Toyota. Зупиняють надійно і безпечно

Працюючи щодня в звичайному режимі або вимагаючи різкої зупинки, гальмівна система автомобіля виконує важливі завдання.

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля