Чому саме Toyota

Турбота про навколишнє середовище

Одна з унікальних технологій компанії – система гібридного приводу Hybrid Synergy Drive, основні переваги якої – економічність і екологічні параметри моделі Toyota Prius, яка стала «іконою» гібридних технологій у всьому світі.

Поряд з розробкою двигунів, що використовують альтернативні джерела енергії, компанія Тойота не припиняє роботу над вдосконаленням традиційних бензинових і дизельних двигунів. Унікальна технологія Toyota Optimal Drive забезпечує зниження ваги двигуна і його максимальну потужність, одночасно скорочуючи витрату палива і зменшуючи викиди CO2.

Ми також прагнемо зменшити негативний вплив на навколишнє середовище на кожному етапі виробництва від розробки, проектування, виробництва, логістики та продажів аж до переробки автомобілів в кінці їхнього терміну служби.

Якість автомобілів Toyota

Ми проводимо надзвичайно серйозні випробування кожної нової та оновленої моделі при виведенні її на ринок. Всі наші автомобілі досконально перевіряються в складних дорожніх і погодних умовах. Таким чином ми визначаємо їх можливості при будь-яких обставинах і гарантуємо вам безпеку і комфорт за кермом і в якості пасажира автомобіля Toyota. Автомобілі Toyota проходять всі міжнародні незалежні випробування на безпеку з вищими балами. Це і є невід’ємною частиною нашої репутації на ринку і визнання мільйонів власників Toyota в усьому світі.

Якість закладається на кожному етапі виробництва автомобілів Toyota. Кожен співробітник технологічної лінії знає, що несе відповідальність за дотримання високих стандартів всесвітньо відомої «Виробничої системи Тойота». Саме тому кожна деталь, кожен елемент оздоблення перевіряються і перевіряються.

Ми ставимося до кожного автомобіля так, як ніби це наш власний автомобіль. «Клієнт на першому місці» – основний принцип нашої роботи.

Гарантія

На автомобілі марки Toyota, придбані у офіційних дилерів Toyota в Україні, надається гарантія терміном на три роки або на 100 тис. Км пробігу (в залежності від того, що настане раніше).

Технічне обслуговування та поточний ремонт автомобілів проводиться тільки на станціях технічного обслуговування (СТО) офіційних дилерів Toyota в Україні.

Офіційний сервіс Toyota

Звертаючись до офіційного дилера Тойота, Ви можете бути впевнені, що фахівці, регулярно проходять навчання, що використовують найсучасніше діагностичне обладнання і оригінальні запчастини, забезпечать безпечну експлуатацію і максимально тривалий термін служби Вашого автомобіля Toyota.

І найголовніше: ми ретельно записуємо все, що робимо з вашим автомобілем, завдяки чому зберігається історія усіх проведених технічних маніпуляцій та забезпечується висока остаточна вартість вашого автомобіля.

Спеціальні кредитні програми

Фахівці з кредитування допоможуть вам вибрати найбільш вигідну схему за програмою «Тойота Кредит» з різними відсотковими ставками та різними розмірами першого внеску.

Ми зробимо все, щоб ви отримали пропозицію щодо кредитування безпосередньо під час відвідування офіційного дилерського центру Toyota.

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля