Оригінальні запчастини

Оригінальні запасні частини до автомобілів Toyota відповідають найсуворішим нормативам якості і стануть запорукою тривалої експлуатації вашого автомобіля Toyota.

Для того, щоб бути на 100% впевненими в своєму автомобілі, ми рекомендуємо використовувати оригінальні запасні частини Toyota. Всі оригінальні вузли та запасні частини Toyota схвалені до використання конструкторськими бюро, які створили ваш автомобіль.
Ці запчастини:

  • сконструйовані спеціально для вашого автомобіля;
  • відповідають строгим нормативам компанії «Тойота», що пред’являються до якості виконання і надійної експлуатації;
  • покриваються офіційною гарантією Toyota (мінімум на 12 місяців з дати установки);
  • встановлюються тільки спеціально підготовленими технічними працівниками.

Бездоганна репутація компанії «Тойота» в області якості має основу продуману конструкцію, бездоганне виконання і експлуатаційну надійність наших автомобілів. Ці ж принципи поширюються на наші оригінальні запасні частини. Вони виготовляються з якісних матеріалів і відповідно до таких же високих виробничих нормативів, які були застосовані до виробництва вузлів і агрегатів вашого автомобіля в процесі побудови. Крім того, ви завжди зможете покластися на нас ми гарантуємо оперативну доставку запасних частин і якісне технічне обслуговування.

Для безпечної і безпроблемної експлуатації вибирайте оригінальні запасні частини Toyota!


Вибирай оригінальне!

Toyota вважає своїм обов’язком забезпечити вашу безпеку на дорозі. Саме тому Toyota рекомендує використовувати тільки оригінальні запасні частини.
Купуючи їх в офіційних дилерських центрах Toyota, ви уникаєте ризику придбання фальсифікату, оскільки вся продукція поставляється безпосередньо від виробника.

Гальмівні диски і колодки Toyota. Зупиняють надійно і безпечно

Працюючи щодня в звичайному режимі або вимагаючи різкої зупинки, гальмівна система автомобіля виконує важливі завдання.

Лампи. Запали енергію

Лампи вашого автомобіля Toyota, що правильно функціонують, є невід’ємним елементом безпечного управління, особливо в нічний час.

Лобове скло. Для відмінної видимості і повного спокою

Перебуваючи за кермом автомобіля Toyota, важливо бути впевненим, що лобове скло забезпечує відмінну видимість і захист від непередбачених обставин.

Оригінальні мастильні матеріали Toyota

Всі оригінальні мастильні матеріали Toyota відповідають найсуворішим вимогам з якості та мають відмінні експлуатаційні характеристики.

Оригінальні щітки склоочисників Toyota

Під час подорожей для водія, зосередженого на дорозі, і для пасажира, який насолоджується пейзажами, кристально чисте скло це не розкіш, а невід’ємна необхідність при експлуатації автомобіля.

Оригінальні акумуляторні батареї Toyota

Сучасний автомобіль Toyota демонструє кращі досягнення електронних систем, які роблять управління більш безпечним, більш легким і приємним. Все від супутникової навігації до Bluetooth, від систем допомоги при парковці до мультимедійних систем, вимагає надійного електроживлення.

Повітряний фільтр салону Toyota

Ніщо не може зрівнятися з насолодою свіжим повітрям, особливо в умовах все більшого зростання міст. Завдяки повітряним фільтрам салону Toyota відчуття свіжого повітря може стати нормою, оскільки вони відіграють життєво важливу роль в забезпеченні транспортного засобу чистим і очищеним повітрям цілий рік.

Toyota Fuel System Cleaner. Очищувач паливної системи для автомобіля Toyota

Двигун вашого автомобіля Toyota ретельно виготовлений з дотриманням високих вимог для забезпечення стійкості до шкідливої дії, точної керованості автомобілем і його багаторічної надійності. Однак ефективність і продуктивність вашого автомобіля Toyota можуть поступово знижуватися, оскільки всередині двигуна з часом накопичуються відкладення в результаті процесу згоряння або від палива.

Рідина Toyota AdBlue ™. Життєво важливий інгредієнт для найостанніших дизельних двигунів

AdBlue ™ – це спеціальний реагент, який використовується для нейтралізації оксидів азоту (NOx) в відпрацьованих газах дизельних двигунів

Відділ запасних частин Тойота Центр Запоріжжя з радістю запропонує Вам весь спектр оригінальних запасних частин виробництва TOYOTA за цінами, рекомендованими виробником. Запчастини, придбані у нас і встановлені на нашому сервісі, забезпечені гарантією заводу-виробника. Вона становить 12 місяців без обмеження пробігу. Також Ви завжди можете скористатися послугою замовлення рідкісних запасних частин. В наявності на складі є широкий асортимент запасних частин на всі моделі. Запасні частини, відсутні на нашому складі, доставляються протягом 3 -30 днів зі складів дилерської мережі або з Центрального європейського складу. Існує можливість експресспоставок.

Підбір запчастини здійснюється по електронному каталогу, де кожна деталь має свій номер. Для цього вам необхідно знати ідентифікаційний номер свого автомобіля. Він складається з комбінації 17 букв і цифр (наприклад JTNBE40K903115919) і знаходиться в технічному паспорті автомобіля. Для отримання більш докладної інформації радимо Вам зателефонувати за тел. (061) 222-14-46, або звернутися безпосередньо до автоцентру.

Компанія ТОВ «Восток Автомир» рада запропонувати взаємовигідну співпрацю магазинам, станціям технічного обслуговування, майстерням з кузовних ремонтів, корпоративним клієнтам, а також всім підприємствам, які займаються оптовою чи роздрібною торгівлею запасними частинами та аксесуарами до автомобілів марок Toyota і Lexus.

Телефон для довідок (061) 222-14-46