Toyota Safety Sense. Технологія активної безпеки

Toyota Safety Sense об’єднує п’ять нових технологій активної безпеки, зокрема систему передаварійній безпеки або систему передаварійній безпеки, систему попередження про з’їзд з обраної смуги руху, автоматичний дальнє світло, систему розпізнавання дорожніх знаків, адаптивний круїз-контроль, головною метою яких є зменшення кількості дорожньо -транспортних пригод, створюючи безпечне середовище для керування транспортними засобами на щоденному маршруті.

Технологія Toyota Safety Sense покликана мінімізувати виникнення потенційно небезпечних ситуацій і захистити водія і пасажирів.

З метою запобігання або пом’якшення можливих зіткнень з іншими транспортними засобами або перешкодами попереду система передаварійній безпеки використовує лазер і камеру. Система попередження про з’їзд з обраної смуги руху попереджає про випадкове відхилення від первісного напрямку. Автоматичне дальнє світло забезпечує комфортне управління в нічний час. Система розпізнавання дорожніх знаків відображає всю необхідну інформацію на новому TFT-дисплеї. Адаптивний круїз-контроль стежить за дотриманням мінімальному встановленому відстані від рухомого попереду. Пакет технологій активної безпеки Toyota Safety Sense зменшує ризики зіткнень, сприяє як зниженню суми страхових платежів, так і створенню безпечних умов управління.

Система передаварійної безпеки


З метою виявлення інших автомобілів, що рухаються попереду система передаварійної безпеки Toyota Safety Sense використовує камеру і лазер. При виявленні можливого зіткнення система попереджає звуковим і візуальним сигналами, активуючи автоматичне гальмування, щоб запобігти або пом’якшити зіткнення.

Технічна назва: система попередження про зіткнення

Адаптивний круїз-контроль


Адаптивний круїз-контроль стежить за дотриманням мінімально дозволену відстань до ТЗ що рухається попереду. Якщо відстань зменшується, система відповідно зменшуватиме швидкість руху автомобіля і в кінці кінців застосує гальма, включаючи при цьому гальмівні вогні. Якщо відстань збільшується, автомобіль поступово прискорюватимется до досягнення початкової швидкості руху.

Система попередження про з’їзд з обраної смуги руху


Система попередження про з’їзд з обраної смуги руху стежить за дотриманням вихідного напрямку, ідентифікуючи межі смуги за допомогою камери. У разі відхилення автомобіля від самого початку обраної смуги без індикації поворотного сигналу система активує звукове та візуальне попередження, після чого з’являється можливість здійснити певні коригування.

Автоматический дальний свет


Система автоматичного перемикання дальнього світла покращує видимість в темний час доби для всіх учасників дорожнього руху. Камера аналізує світло зустрічного трафіку, транспортних засобів, що рухаються попереду і яскравість вуличного освітлення. Перемикання між дальнім і ближнім світлом здійснюється автоматично.

Система розпізнавання дорожніх знаків


Система розпізнавання дорожніх знаків Toyota Safety Sense здійснює моніторинг дорожніх знаків попереду відображаючи всю необхідну інформацію, а саме: фіксовані обмеження по швидкості або обгону, на новому кольоровому TFT-дисплеї. Система активує візуальне і звукове попередження, якщо правила дорожнього руху було порушено.

Зауважте, що доступність Toyota Safety Sense залежить від моделі і класу автомобіля, а також країни покупки. Всі специфікації та обладнання можна отримати в авторизованому сервісному центрі Тойота Центр Запоріжжя ТОВ «Восток Автомир».

Компанія Toyota Motor Europe NV / SA («TME») укомплектовує систему «Toyota Safety Sense» максимально ефективними елементами на основі підходу «як є». TME не робить ніяких заяв щодо зазначеної системи, її наповнення або точності наданої інформації та відповідних графічних компонентів (включаючи, але не обмежуючись, кольором зображених транспортних засобів). Вся відповідальність ТМЕ, що виникає внаслідок виявлення будь-яких таких неточностей чи помилок, виключена повністю відповідно до норм закону.