Акції

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Дивіться також


Гальмівні диски і колодки Toyota. Зупиняють надійно і безпечно

Працюючи щодня в звичайному режимі або вимагаючи різкої зупинки, гальмівна система автомобіля виконує важливі завдання.

Лампи. Запали енергію

Лампи вашого автомобіля Toyota, що правильно функціонують, є невід’ємним елементом безпечного управління, особливо в нічний час.

 


Лобове скло. Для відмінної видимості і повного спокою

Перебуваючи за кермом автомобіля Toyota, важливо бути впевненим, що лобове скло забезпечує відмінну видимість і захист від непередбачених обставин.

Оригінальні мастильні матеріали Toyota

Всі оригінальні мастильні матеріали Toyota відповідають найсуворішим вимогам з якості та мають відмінні експлуатаційні характеристики.

 


Оригінальні щітки склоочисників Toyota

Під час подорожей для водія, зосередженого на дорозі, і для пасажира, який насолоджується пейзажами, кристально чисте скло це не розкіш, а невід’ємна необхідність при експлуатації автомобіля.

Оригінальні акумуляторні батареї Toyota

Сучасний автомобіль Toyota демонструє кращі досягнення електронних систем, які роблять управління більш безпечним, більш легким і приємним. Все від супутникової навігації до Bluetooth, від систем допомоги при парковці до мультимедійних систем, вимагає надійного електроживлення.

 


Повітряний фільтр салону Toyota

Ніщо не може зрівнятися з насолодою свіжим повітрям, особливо в умовах все більшого зростання міст. Завдяки повітряним фільтрам салону Toyota відчуття свіжого повітря може стати нормою, оскільки вони відіграють життєво важливу роль в забезпеченні транспортного засобу чистим і очищеним повітрям цілий рік.

Toyota Fuel System Cleaner. Очищувач паливної системи для автомобіля Toyota

Двигун вашого автомобіля Toyota ретельно виготовлений з дотриманням високих вимог для забезпечення стійкості до шкідливої дії, точної керованості автомобілем і його багаторічної надійності. Однак ефективність і продуктивність вашого автомобіля Toyota можуть поступово знижуватися, оскільки всередині двигуна з часом накопичуються відкладення в результаті процесу згоряння або від палива.