Повітряний фільтр салону Toyota

Секрет чистого повітря

Пересуваючись сучасними містами та проводячи багато часу в пробках, ніщо не може зрівнятися з насолодою свіжим повітрям. Повітряні фільтри салону відіграють життєво важливу роль у забезпеченні водія та пасажирів чистим повітрям, адже вони запобігають попаданню в салон автомобіля різних забруднюючих та шкідливих речовин.

Типи фільтрів

Стандартний повітряний фільтр салону Toyota Виготовлений із високоякісного нетканого матеріалу, повітряний фільтр салону допомагає утримати забруднюючі речовини, перш ніж вони потрапляють до салону автомобіля.
Вугільний повітряний фільтр салону Toyota Виготовлений з того ж матеріалу, що і стандартний фільтр, але оснащений додатковим шаром активованого вугілля, що підвищує ефективність у вмісті забруднюючих речовин, у тому числі алергенів та вихлопних газів.

Підтримуйте свою Toyota у формі, справній та свіжій завдяки повітряним фільтрам салону Toyota та насолоджуйтесь очищеним досвідом водіння.

Рекомендується регулярно перевіряти стан фільтра салону кожні 15 000 км пробігу, і ось чому:
  • Повітряні фільтри блокують дратівливі та шкідливі речовини: пилок, озон, пил та вихлопні гази, щоб запобігти їхньому негативному впливу на здоров’я водія та пасажирів.
  • Вони забезпечують салон свіжим повітрям, роблячи Вашу подорож приємною.
  • Вони підтримують продуктивну роботу системи кондиціювання Вашого автомобіля за будь-яких погодних умов.