Мультимедійна система Toyota Touch 2

Нова мультимедійна система Toyota Touch 2

Розширені можливості для максимального задоволення подорожжю

Нова більш розширена і інтуїтивна мультимедійна система Toyota Touch 2 і Toyota Touch 2 з функцією Go допоможе Вам отримувати ще більше задоволення від незабутніх подорожей

Перетворює ваші подорожі в задоволення

Сучасна аудіосистема Тойота Touch® 2 дозволяє насолоджуватися Вашою улюбленою музикою. Все це можливо за допомогою зручного підключення через Bluetooth або USB. Крім того, ваші музичні уподобання доступні на сенсорному екрані, що з легкістю дозволяє вибрати улюблену станцію або насолоджуватися улюбленою музикою.

Тепер ще більш зручний у використанні

Нова мультимедійна система Toyota Touch 2 з оновленим і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом меню дозволяє відстежувати інформацію про Ваш автомобіль. Починаючи з повної інформації щодо подорожі і налаштувань клімат-контролю і закінчуючи великою кількістю функцій, такі як блокування дверей і освітлення, ви отримуєте все для того, щоб ваша подорож стало ще комфортніше.

 

Toyota Touch 2 з навігаційним блоком Go

Навігаційна система

Все що потрібно для подорожі по Європі: розширені функції по 2D і 3D картами, онлайн сервіси та інші додатки, які стануть в нагоді Вам для планування і здійснення подорожей доступні в оновленому меню.
Нова функція Автоматична навігація дозволяє складати до чотирьох маршрутів на кожен день тижня. Тому коли ви будете готові відправитися в подорож, обраний пункт призначення автоматично активується і прокладається маршрут.

Зрозуміла навігація

Завдяки функції панорамного перегляду вулиць Google Street View ™ Toyota Touch 2 з навігаційним блоком Go можна подивитися зображення вашого поточного місця розташування або призначення і інформацію про погоду.

Уважно стежте за дорогою

Функція розпізнавання голосу тепер може бути використана для запуску та управління додатками, що робить навігацію простою і взаємодіючи з Apple, Siri Eyes Free і ще більш зручною. Для цього потрібно натиснути кнопку розпізнавання голосу на кермі, що дозволяє віддавати команди безпосередньо до Siri, а функція перетворення тексту в мову читає ваші вхідні SMS-повідомлення вголос, це дозволяє зосередитися на дорозі і не відволікатися. Крім того ви отримуєте доступ до Toyota Online послуг, завдяки точки доступу Wi-Fi підключення або створивши мобільну точку доступу, використовуючи свій смартфон

 

Оновлення карт і додаткових сервісів

Оновлення карт і додаткових сервісів тепер доступно протягом 3 років у офіційних дилерів на вигідних умовах. Крім оновлення карт і сервісів ви також отримуєте додаткові переваги від користування додатками Aha, Twitter, Google Streetview і інформаціїї про погоду.

 

Спробуйте. Відкрийте можливості нової мультимедійної системи за допомогою емулятора

Дізнайтесь більше. Наступні 10 розділів познайомлять Вас з системою, покажуть основні функції.

 

Як підключити телефон через Bluetooth (для дзвінків, прослуховування музики та обміну даних)

 

Як встановити новий пункт призначення

 

Як додати точку зупинки на ваш маршрут

 

Як вимкнути навігацію

 

Як додати вибрану адресу

 

Як включити автонавігацію

 

Як використовувати сервіс відстеження дорожнього трафіку Tom-Tom

 

Як налаштувати комбінований режим екрану (з даними програм або без них)

 

Як шукати адресу закладу або пам’ятки в Google Search

 

Автоматичне копіювання адресної книги з телефону можливо за умови, що ваш телефон підтримує протокол Phone Book Access Profile. Доступ до онлайн-послуг з салону автомобіля можливий тільки за умови, що ваш телефон може виступати маршрутизатором для встановлення зв’язку з інтернетом. Користування онлайн-послугами зажадає оплату передачі даних відповідно до умов тарифного плану вашого мобільного оператора. Використання сучасної системи Bluetooth вимагає наявності телефону, що працює на цьому каналі. Доступність послуг, що функціонують по каналу Bluetooth, таких як онлайн-пошук пунктів, які можуть бути цікаві, залежить від сумісності з мобільним телефоном, що підтримує Bluetooth (протоколи DUN або PAN Bluetooth), і має активовану абонентську SIM-карту. Крім того, мобільний оператор повинен дозволяти використання мобільного телефону в якості марштрутізатора (за подробицями звертайтеся до мобільного оператора). Відправлення SMS-повідомлень через Bluetooth вимагає наявності в телефоні протоколу Bluetooth MAP. ПІІ «Тойота-Україна» було докладено всіх зусиль до подання точної, достовірної, актуальної інформації про Toyota Touch 2 і Toyota Touch 2 з модулями Go (далі «Система»). У той же час, інформація на цій сторінці актуальна на дату публікації і може бути змінена без окремого попередження, і при цьому ПІІ «Тойота-Україна» не дає жодних запевнень щодо Системи її змісту або точності інформації і пов’язаної графіки. Графіка на цій сторінці представлена ​​виключно з ілюстративної метою і може за змістом і зовнішнім виглядом відрізнятися від тієї, що використовується в системах, доступних до продажу в Україні. Ця інформація не може трактуватися як безпомилкова, і як така не являє собою ні оферти на продаж конкретного Системи, ні переліку її технічних характеристик. Звертаємо вашу увагу на те, що наявність Системи в продажу залежить від моделі і варіанти комплектації автомобіля. За довідками звертайтеся в офіційний дилерський центр Toyota. Система і навігаційні карти актуальні за станом на день встановлення і надаються за принципом “як є”, без будь-яких гарантій, в тому числі на увазі також заяв стосовно товарного цінності та придатності для конкретних цілей. Користування системою відбувається на розсуд і ризик користувача, і ПІІ «Тойота-Україна» не несе відповідальності за збитки або витрати (реальні або можливі), які можуть виникнути у зв’язку з їх використанням або неможливістю використання, а також за зону покриття і якість картографічних даних.