Toyota Land Cruiser 200

Toyota Land Cruiser 200. Володар доріг.

 

Ви можете замовити Онлайн - консультацію, а якщо у Вас залишилися питання, зв'яжіться з нами.

Тест-драйв
Задати питання

Land Cruiser 200 Відчуйте різницю!

Макс. потужність
до 309 к. с.
 
Витрати палива
9,5 л/100км
автомобілі в наявності
від 1 845 340 ₴

ціна для замовлення в виробництво
від 1 902 545 ₴

Вибір кольору


 • Чорний (202)

 • Білий (040)

 • Сріблястий металік (1F7)

 • Сіиый металік (1G3)

 • Чорний металік (218)

 • Темно-червоний металік (3Q3)

 • Бежевий металік (4R3)

 • Червоно-коричневий металік (4S6)

 • Темно-синій металік (8P8)

 • Білий металік (070)
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

 

Ціни, комплектації, брошури

 

 • Переглянути всі ціни TOYOTA Land Cruiser 200

  УВАГА: Інформація наведена виключно з інформативною метою та не може бути використана як документ, що встановлює зобов’язання продавця. Цей документ не є публічною офертою.РЕКОМЕНДОВАНІ МАКСИМАЛЬНІ РОЗДРІБНІ ЦІНИ* на автомобілі Тойота 2020 року виробництва (з ПДВ), що можуть бути замовлені у виробництво, за умови доступності до резервування у системі АксаптаРЕКОМЕНДОВАНІ МАКСИМАЛЬНІ РОЗДРІБНІ ЦІНИ* на автомобілі Тойота 2020 року виробництва (з ПДВ), що знаходяться на території України та за умови доступності до резервування у системі Аксапта
  Ціни дійсні на 6 травня 2021 р.Ціни дійсні з 7 травня 2021 р. по 13 травня 2021 р.
  Ціна без доплати за колір, (UAH)Ціна з доплатою за колір, (UAH)Ціна з доплатою за колір металік, (UAH)Ціна з доплатою за колір типу "Перламутр", (UAH)Ціна без доплати за колір металік, (UAH)Ціна з доплатою за колір, (UAH)Ціна з доплатою за колір металік, (UAH)Ціна з доплатою за колір типу "Перламутр", (UAH)
   
  LAND CRUISER 200 2020 040, 202 1F7, 1G3, 218070, 220 040, 202 1F7, 1G3, 218070, 220
   4.5 D-4D, 6 A/T, ELEGANCE1 918 056 1 962 7921 978 1701 845 340 1 888 3801 903 175
  *Усі ціни вказані без врахування вартості спеціальних акцій і пропозицій, які можуть діяти на момент придбання продукції. Інформація може не бути остаточною і підлягає уточненню у відповідного дилерського центру Toyota.

   

Легендарний Land Cruiser 200 набуває ще більшу вишуканість і міць. Він не помилиться на важких ділянках пересіченої місцевості і в горах. Завдяки вражаючому зовнішньому оформленню, розкішного інтер'єру салону і поліпшеним ходовим якостям він уособлює досконалий повнопривідний автомобіль.

Король повного приводу.

Легендарный Land Cruiser 200
Як і личить справжньому позашляховику, Toyota Land Cruiser 200 демонструє мужність і вселяє почуття впевненості і благородного спокою , так характерне для цієї моделі. Автомобіль зберіг в собі пізнавані риси дизайну сімейства, однак у порівнянні з попередником габаритні розміри 200-ки значно підросли - довжина збільшилася на 60 міліметрів, ширина - на 30 міліметрів, а висота - на 15 міліметрів.

Перевага технічного оснащення.

Легендарный Land Cruiser 200
Toyota Land Cruiser 200 побудований на платформі позашляховика Lexus LX570 , який був вперше представлений на автошоу в Нью-Йорку в квітні поточного року. Land Cruiser отримав гідравлічну підвіску з електронним управлінням і нову систему Crawl Control, що розподіляє крутний момент і гальмівні зусилля між колесами під час пересування по пухкому піску, сильному бруду або глибокому снігу. Система Crawl Control автоматично регулює потужність двигуна і роботу гальмівних механізмів, підтримуючи задану швидкість.

Така система, за словами представників японської компанії, повинна значно полегшити роботу водія в складних дорожніх умовах і дозволити йому зосередитися на рульовому управлінні. Новий Toyota Land Cruiser 200 перевершує свого попередника за рівнем розкоші і технічного оснащення , в ньому оптимально поєднуються позашляхові характеристики і чудова керованість, просторий салон і багате оснащення. «Король повного приводу» - майбутній підкорювач українських сердець і доріг!

Еталон розкоші і комфорту.

Легендарный Land Cruiser 200
Салон Toyota Land Cruiser 200 - еталон розкоші і комфорту. Опинившись в салоні Toyota Land Cruiser 200, ви всім своїм єством відчуєте розкіш: багате шкіряно-дерев'яне оздоблення; чотирьохзонний клімат-контроль; навігаційна система з інтерфейсом Bluetooth; аудіосистема класу «преміум»; датчики дощу; вбудований іммобілайзер; 14 подушок безпеки - і все це в переліку стандартного устаткування! Кожна деталь інтер'єру покликана забезпечити максимальний рівень комфорту, що відповідає найвищим очікуванням клієнтів Toyota.

Якість, витривалість, надійність.


Міцна конструкція Land Cruiser 200 допоможе вам долати важкі ділянки як на пересіченій місцевості, так і в горах. Але Land Cruiser 200 - це не тільки надійний захист, він запропонує вам тихий, комфортабельний салон, що стало можливим завдяки застосуванню сучасних звукоізоляційних матеріалів.

Міць і сучасна техніка.


Land Cruiser 200 допоможе вам впоратися з найскладнішими ділянками: кілька відеокамер системи Multi-Terrain Monitor забезпечать вам повноцінний огляд навколо, а відображення кута повороту коліс додасть впевненості. Система Multi-Terrain Select дозволить вам вибирати режими їзди відповідно до типу покриття.

Вишуканість і міць.


У зовнішньому оформленні нового Land Cruiser 200 об'єднані справжня міць, надзвичайна функціональність і неймовірний комфорт. У ретельно спроектованому салоні була створена на диво затишна атмосфера. Коли мова йде про Land Cruiser 200, не потрібно сумніватися в розкішності!

Особливості

 

Зазначені в цьому матеріалі назви комплектацій є умовними і використовуються виключно заради зручності в розподілі наборів параметрів автомобіля. Такі назви можуть відрізнятися або бути відсутнім в інших документах або матеріалах, що стосуються автомобіля, що жодним чином не впливає на повноту, точність і достовірність поданої інформації.

Характеристики