Toyota Fuel System Cleaner

Очищувач паливної системи для автомобіля Toyota

Двигун вашого автомобіля Toyota ретельно виготовлений з дотриманням високих вимог для забезпечення стійкості до шкідливої дії, точної керованості автомобілем і його багаторічної надійності. Однак ефективність і продуктивність вашого автомобіля Toyota можуть поступово знижуватися, оскільки всередині двигуна з часом накопичуються відкладення в результаті процесу згоряння або від палива.

Одноразова обробка очищувачем паливної системи Toyota Fuel System Cleaner поверне показники викидів в атмосферу до початкового рівня, передбаченого саме для вашого автомобіля Toyota. Тільки одна процедура зможе забезпечити ефективну очистку, що поліпшить роботу транспортного засобу в таких випадках:

  • складний запуск;
  • нестабільний холостий хід;
  • недостатня потужність;
  • погіршена паливна економічність;
  • стук в двигуні;
  • нестійка робота;
  • підвищену кількість шкідливих викидів у відпрацьованих газах.

Очищувач Toyota Diesel Fuel System Cleaner призначений для глибокого очищення всієї паливної системи і двигуна. Він ретельно протестований на сумісність і поліпшення експлуатаційних характеристик, усунення відкладень і різних накопичень з метою забезпечення економії палива і плавності ходу.
Подібним чином очищувач Toyota Petrol System Cleaner очищає свічки запалювання, покращує запуск двигуна і ретельно очищає камери згоряння, в результаті чого ваш автомобіль Toyota набуває відновлену вихідну потужність, кращу паливну економічність і безшумну роботу.

Можна уникнути необхідності дорогої заміни паливного інжектора при відновленні продуктивності автомобіля, паливної економічності і приведення рівня викидів в атмосферу ближче до рівня вихідних показників, визначених для вашого автомобіля Toyota. Для цього подбайте про ретельне очищення двигуна вже сьогодні.