Безпека Toyota

Toyota – безпека в стилі апріорі

Купуючи авто, ми дивимося на технічні характеристики, стильне оформлення екстер’єру та інтер’єру автомобіля, потужність двигуна, показники споживання палива і … безпеку.

Краш-тести давно перестали бути даниною моди, сьогодні це обов’язковий атрибут перед тим, як вивести марку на ринок.

Комплексна система Toyota Safety Sense – технології завтрашнього дня, якими можна користуватися вже сьогодні!

Новинки модельного ряду Toyota, представлені в нашому центрі, допомагають мінімізувати ризик небезпек в дорозі:

  • антиблокування (ABS);
  • електронне гальмування (ВА);
  • система управління тягою.

Безпека повинна стосуватися не тільки водія і пасажирів, а й інших учасників дорожнього руху. Цю позицію автоконструктори підтверджують на повну. Сьогодні це не сцени з фантастичного фільму, а механізми, успішно реалізовані Toyota:

  • попередження зіткнень;
  • нагадування про дорожні знаки звуковими і світловими сигналами;
  • попередження про схід зі смуги;
  • автоматичне включення дальнього світла.

Повноцінне робоче забезпечення системи Toyota Safety Sense досягається за рахунок лазерних датчиків і відеокамер, що дозволяє створити повномасштабний кут огляду в різні погодні умови. Цифрові технології працюють на мінімізацію ризиків, зниження серйозності наслідків зіткнень і підвищують безпеку їзди в мегаполісі, невеликому селищі і за містом.

Чому покупці готові платити більше за автомобіль Toyota?

Toyota є лідером якості та надійності! Автомобілі Toyota є інвестиційно привабливими! З роками експлуатації автомобілі Toyota менше втрачають у ціні. Автомобілі Toyota дуже безпечні! Toyota Motor Company – це не просто автомобільна компанія, а компанія з унікальною філософією і твердими принципами, завдяки яким Toyota стала лідером світового автомобільного ринку!