Ліквідність Toyota

Автомобілі Тойота – це не тільки відмінний автомобіль, але і гарантований об’єкт інвестування

Досвідчені покупці, вибираючи для себе машину, думають про те, як в майбутньому її продати. Автомобіль зараз ніхто не купує назавжди, зазвичай через 3-5 років автомобіль намагаються поміняти. Про це рідко замислюєшся, коли купуєш нове авто, але час продавати все одно прийде. Як не зіткнутися з проблемою того, що доведеться продавати дешевше реальної вартості тільки тому, що на твій автомобіль немає попиту?

Швидкість продажу машини залежить від безлічі факторів, включаючи елемент удачі, коли начебто неліквідну або рідкісну модель вдається швидко продати. Але все ж існують і певні критерії «ліквідності», які говорять про те, наскільки в середньому швидко може бути проданий той чи інший автомобіль з хв. втратою в ціні.

Популярність марки і репутація

Автомобілі відомих брендів користуються великим попитом на ринку старих авто. Пов’язано це частково з побоюваннями і страхом, що при поломці неможливо буде придбати запчастини, або не буде відповідного досвіду у фахівців сервісних центрів. Toyota як лідер з продажу автомобілів завжди в ціні, і при хорошій якості самої машини продати її на вторинному ринку не становить проблем.

Рівень оснащення автомобіля

Для цього критерію необхідно враховувати вік машини. Підвищений попит на старі авто в максимальних комплектаціях характерний для відносно «свіжих машин» віком від 2 до 5 років. У цьому випадку покупці охоче віддають перевагу топовій комплектації з хорошими моторами. Для відносно немолодих авто (5-7 років) попит зміщується в бік традиційних версій із середніми моторами і середнім оснащенням. Принцип «чим простіше, тим краще» діє при виборі покупцями машин віком понад 7 років.

Залишкова вартість

Чи не кожен автолюбитель в Україні усвідомлює, що одна з основних статей витрат на машину – щорічна втрата вартості. Згідно результатів численних досліджень втрата вартості машини в перші три сезони коливається від 15 до 40% залежно від класу і бренду автомобіля. Найменше втрачають у вартості ті моделі, які користуються найбільшою популярністю і непорушною репутацією.

Протягом останніх років бренд Тойота в Україні є найбільш продаваною маркою, досягнуто це завдяки відмінній якості і надійності цих автомобілів, найкращому співвідношенню ціни-якість. Завдяки іміджу і надійності бренду на вторинному ринку автомобілі Тойота можуть продатися з мінімальною втратою в ціні в самі найкоротші терміни. Перевірити цю інформацію можна самостійно проаналізувавши ціни на авто б / у ринку і ціни нових авто в салоні.

Чому покупці готові платити більше за автомобіль Toyota?

Toyota є лідером якості та надійності! Автомобілі Toyota є інвестиційно привабливими! З роками експлуатації автомобілі Toyota менше втрачають у ціні. Автомобілі Toyota дуже безпечні! Toyota Motor Company – це не просто автомобільна компанія, а компанія з унікальною філософією і твердими принципами, завдяки яким Toyota стала лідером світового автомобільного ринку!