Оригінальні аксесуари

Оригінальні аксесуари Toyota допоможуть вам отримувати нові враження від кожної поїздки на своєму автомобілі. Завдяки великому асортименту додаткового обладнання виробництва компанії «Тойота», ви з легкістю зможете додати індивідуальності своєму автомобілю, зробити його ще більш практичним, скористатися технічними новинками.


Дитячі автокрісла Toyota

Від обережності до безпеки. Шлях відповідальних батьків

Нова мультимедійна система Toyota Touch 2

Нова більш розширена і інтуїтивна мультимедійна система Toyota Touch 2 і Toyota Touch 2 з функцією Go допоможе Вам отримувати ще більше задоволення від незабутніх подорожей.

Toyota ProTect

Високотехнологічний засіб для захисту поверхонь.

Відділ запасних частин Тойота Центр Запоріжжя з радістю запропонує Вам весь спектр оригінальних запасних частин виробництва TOYOTA за цінами, рекомендованими виробником. Запчастини, придбані у нас і встановлені на нашому сервісі, забезпечені гарантією заводу-виробника. Вона становить 12 місяців без обмеження пробігу. Також Ви завжди можете скористатися послугою замовлення рідкісних запасних частин. В наявності на складі є широкий асортимент запасних частин на всі моделі. Запасні частини, відсутні на нашому складі, доставляються протягом 3 -30 днів зі складів дилерської мережі або з Центрального європейського складу. Існує можливість експресспоставок.

Підбір запчастини здійснюється по електронному каталогу, де кожна деталь має свій номер. Для цього вам необхідно знати ідентифікаційний номер свого автомобіля. Він складається з комбінації 17 букв і цифр (наприклад JTNBE40K903115919) і знаходиться в технічному паспорті автомобіля. Для отримання більш докладної інформації радимо Вам зателефонувати за тел. (061) 222-14-46, або звернутися безпосередньо до автоцентру.

Компанія ТОВ «Восток Автомир» рада запропонувати взаємовигідну співпрацю магазинам, станціям технічного обслуговування, майстерням з кузовних ремонтів, корпоративним клієнтам, а також всім підприємствам, які займаються оптовою чи роздрібною торгівлею запасними частинами та аксесуарами до автомобілів марок Toyota і Lexus.

Телефон для довідок (061) 222-14-46

 

Ціни на оригінальні аксесуари станом на 21.07.2022