Оригінальні аксесуари

Оригінальні аксесуари Toyota допоможуть вам отримувати нові враження від кожної поїздки на своєму автомобілі. Завдяки великому асортименту додаткового обладнання виробництва компанії «Тойота», ви з легкістю зможете додати індивідуальності своєму автомобілю, зробити його ще більш практичним, скористатися технічними новинками.


Пакети аксесуарів для автомобілів TOYOTA CAMRY

Вигода для клієнта до 40 653 грн.

Дитячі автокрісла Toyota

Від обережності до безпеки. Шлях відповідальних батьків

Нова мультимедійна система Toyota Touch 2

Нова більш розширена і інтуїтивна мультимедійна система Toyota Touch 2 і Toyota Touch 2 з функцією Go допоможе Вам отримувати ще більше задоволення від незабутніх подорожей.

Toyota ProTect

Високотехнологічний засіб для захисту поверхонь.

Відділ запасних частин Тойота Центр Запоріжжя з радістю запропонує Вам весь спектр оригінальних запасних частин виробництва TOYOTA за цінами, рекомендованими виробником. Запчастини, придбані у нас і встановлені на нашому сервісі, забезпечені гарантією заводу-виробника. Вона становить 12 місяців без обмеження пробігу. Також Ви завжди можете скористатися послугою замовлення рідкісних запасних частин. В наявності на складі є широкий асортимент запасних частин на всі моделі. Запасні частини, відсутні на нашому складі, доставляються протягом 3 -30 днів зі складів дилерської мережі або з Центрального європейського складу. Існує можливість експресспоставок.

Підбір запчастини здійснюється по електронному каталогу, де кожна деталь має свій номер. Для цього вам необхідно знати ідентифікаційний номер свого автомобіля. Він складається з комбінації 17 букв і цифр (наприклад JTNBE40K903115919) і знаходиться в технічному паспорті автомобіля. Для отримання більш докладної інформації радимо Вам зателефонувати за тел. (061) 222-14-46, або звернутися безпосередньо до автоцентру.

Компанія ТОВ «Восток Автомир» рада запропонувати взаємовигідну співпрацю магазинам, станціям технічного обслуговування, майстерням з кузовних ремонтів, корпоративним клієнтам, а також всім підприємствам, які займаються оптовою чи роздрібною торгівлею запасними частинами та аксесуарами до автомобілів марок Toyota і Lexus.

Телефон для довідок (061) 222-14-46

 

Yaris
Аксесуари для Toyota Yaris Ціни на аксесуари для Toyota Yaris Corolla
Аксесуари для Toyota Corolla Ціни на аксесуари для Toyota Corolla
Camry
Ціни на аксесуари для Toyota Camry C-HR
Аксесуари для Toyota CH-R Ціни на аксесуари для Toyota CH-R
RAV4
Аксесуари для Toyota RAV4 Ціни на аксесуари для Toyota RAV4 RAV4 Hybrid
Аксесуари для Toyota RAV4 Ціни на аксесуари для Toyota RAV4
HIGHLANDER
Аксесуари для Toyota Highlander Ціни на аксесуари для Toyota Highlander Land Cruiser Prado
Аксесуари для Toyota Land Cruiser Prado Ціни на аксесуари для Toyota Land Cruiser Prado
Land Cruiser 200
Аксесуари для Toyota Land Cruiser 200 Ціни на аксесуари для Toyota Land Cruiser 200 Hilux
Аксесуари для Toyota Hilux Ціни на аксесуари для Toyota Hilux
Аксесуари “Легкосплавні диски Toyota”